Polica metal-medijapan dimenzija:
- visina 172 cm
- širina 75 cm
- dubina 30cm
4 nivoa nosivosti po 100 kg
Ukupne nosivosti 400 kg
GALVANIZOVANA
18,579.00 rsd Originalna cena je bila: 18,579.00 rsd.13,739.00 rsdTrenutna cena je: 13,739.00 rsd.
6,589.00 rsd Originalna cena je bila: 6,589.00 rsd.5,379.00 rsdTrenutna cena je: 5,379.00 rsd.
3,949.00 rsd
Polica metal-medijapan dimenzija:
4 nivoa nosivosti po 100 kg
Ukupne nosivosti 400 kg
GALVANIZOVANA
| Visina | 172cm |
|---|---|
| Širina | 75cm |
| Dubina | 30cm |
| Broj nivoa | 4 |
| Nosivost po nivou | 100kg |
| Boja | Galvanizovana |
| Materijal | Metal-Medijapan |
| Montaža | Žlebovi |
Copyright © 2025 Sredidom doo - Sva prava zadržana.