Polica metal-medijapan Futur dimenzija 180x90x40
5 nivoa nosivosti po 200 kg
Ukupne nosivosti 1000 kg
SIVA
6,919.00 rsd Originalna cena je bila: 6,919.00 rsd.5,700.00 rsdTrenutna cena je: 5,700.00 rsd.
14,289.00 rsd Originalna cena je bila: 14,289.00 rsd.10,659.00 rsdTrenutna cena je: 10,659.00 rsd.
9,449.00 rsd Originalna cena je bila: 9,449.00 rsd.6,919.00 rsdTrenutna cena je: 6,919.00 rsd.
Polica metal-medijapan Futur dimenzija 180x90x40
5 nivoa nosivosti po 200 kg
Ukupne nosivosti 1000 kg
SIVA
| Visina | 180cm |
|---|---|
| Širina | 90cm |
| Dubina | 40cm |
| Broj nivoa | 5 |
| Nosivost po nivou | 200kg |
| Boja | Siva |
| Materijal | Metal-Medijapan |
| Montaža | Žlebovi |
Copyright © 2025 Sredidom doo - Sva prava zadržana.