Polica metal-medijapan Futur Plus
Dimenzija:
- visina 213cm
- širina 90cm
- dubina 45cm
5ivoa nosivosti po 175 kg
Ukupone nosivosti 875 kg
GALVANIZOVANA
Konstrukcija metalna L profil 30×30.
Montaža na žlebove. Nivoi MDF ploče.
7,689.00 rsd Originalna cena je bila: 7,689.00 rsd.5,159.00 rsdTrenutna cena je: 5,159.00 rsd.
40,447.00 rsd Originalna cena je bila: 40,447.00 rsd.31,339.00 rsdTrenutna cena je: 31,339.00 rsd.
22,077.00 rsd
Polica metal-medijapan Futur Plus
Dimenzija:
5ivoa nosivosti po 175 kg
Ukupone nosivosti 875 kg
GALVANIZOVANA
Konstrukcija metalna L profil 30×30.
Montaža na žlebove. Nivoi MDF ploče.
| Visina | 213cm |
|---|---|
| Širina | 90cm |
| Dubina | 45cm |
| Broj nivoa | 5 |
| Nosivost po nivou | 175kg |
| Boja | Galvanizovana |
| Materijal | Metal-Medijapan |
| Montaža | Žlebovi |
Copyright © 2025 Sredidom doo - Sva prava zadržana.