Polica Metal-metal 180x90x40cm, 5x100kg galva
40,447.00 rsd Originalna cena je bila: 40,447.00 rsd.31,339.00 rsdTrenutna cena je: 31,339.00 rsd.
27,247.00 rsd Originalna cena je bila: 27,247.00 rsd.22,539.00 rsdTrenutna cena je: 22,539.00 rsd.
8,239.00 rsd
Polica Metal-metal 180x90x40cm, 5x100kg galva
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 15 × 90 cm |
| Visina | 180cm |
| Širina | 90cm |
| Dubina | 40cm |
| Broj nivoa | 5 |
| Nosivost po nivou | 100kg |
| Boja | Galvanizovana |
| Materijal | Metal-Metal |
| Montaža | Žlebovi |
Copyright © 2025 Sredidom doo - Sva prava zadržana.