Polica metal-medijapan 180x75x40cm, 5x100kg. galva
8,459.00 rsd Originalna cena je bila: 8,459.00 rsd.6,039.00 rsdTrenutna cena je: 6,039.00 rsd.
7,579.00 rsd Originalna cena je bila: 7,579.00 rsd.5,159.00 rsdTrenutna cena je: 5,159.00 rsd.
7,359.00 rsd Originalna cena je bila: 7,359.00 rsd.4,939.00 rsdTrenutna cena je: 4,939.00 rsd.
Polica metal-medijapan 180x75x40cm, 5x100kg. galva
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 6 × 90 cm |
| Visina | 180cm |
| Širina | 75cm |
| Dubina | 40cm |
| Broj nivoa | 5 |
| Nosivost po nivou | 100kg |
| Boja | Galvanizovana |
| Materijal | Metal-Medijapan |
| Montaža | Žlebovi |
Copyright © 2025 Sredidom doo - Sva prava zadržana.